Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Żele energetyczne

Żele energetyczne – świetny sposób na natychmiastowy zastrzyk energii

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest prawidłowa suplementacja połączona ze świadomym odżywianiem. Nawet najcięższy trening niewiele Ci da, jeśli nie dostarczysz organizmowi niezbędnych składników mineralnych, białka i węglowodanów. Przyjmowanie suplementów może być łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy, że sięgniesz po żele energetyczne, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, dlaczego warto je wypróbować.

Żele energetyczne to produkty spożywcze do suplementacji, które od lat robią furorę w świecie zawodowego sportu, a teraz są łatwo dostępne również dla zaawansowanych amatorów. Chętnie sięgają po nie osoby uprawiające pływanie, bieganie, jazdę na rowerze czy triathlon.

Najważniejszą zaletą żelu energetycznego jest to, że natychmiast dostarcza energii niezbędnej do kontynuowania wysiłku fizycznego. Gdy czujesz, że nie masz już siły, że „odcina Ci prąd” i marzysz o tym, aby odpocząć, to znak, że Twój organizm ma duże niedobory energetyczne – standard w przypadku intensywnego wysiłku fizycznego.

Żele i żelki energetyczne to świetna alternatywa dla batonów energetycznych. Zajmują mniej miejsca w kieszeni czy w plecaku, można je dyskretnie schować np. pod ręcznikiem basenowym i sięgać po nie wielokrotnie w trakcie treningu bez wzbudzania sensacji.

Efekt po spożyciu żelu energetycznego jest błyskawiczny – to zasługa przede wszystkim wysokiej zawartości kofeiny. Momentalnie poczujesz przypływ energii, co pozwoli Ci kontynuować trening na dotychczasowym lub nawet wyższym poziomie intensywności.

Żele energetyczne szczególnie dobrze sprawdzają się podczas zawodów triathlonowych, kiedy to nie ma czasu na przystanki i spokojne zjedzenie batonu. Żel można mieć zawsze przy sobie, a dzięki niskiej masie własnej w żaden sposób nie wpływa on negatywnie na osiągane wyniki.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz żele i żelki energetyczne renomowanej marki PowerBar, która zdobyła sobie uznanie zawodowych sportowców na całym świecie. Są to produkty najwyższej jakości, o naturalnym składzie, świetnie smakujące oraz – co bardzo ważne - znajdujące się na Liście Kolońskiej, która uwzględnia wyłącznie suplementy ze zminimalizowanym ryzykiem dopingu. Możesz więc ze spokojem przyjmować żele PowerBar nawet przed i w trakcie oficjalnych zawodów sportowych.

Sprawdź wszystkie żele i żelki energetyczne dostępne w naszym sklepie i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają pod względem smaku, składu czy zastosowania.