Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Suplementacja

Suplementacja – najlepsze suplementy diety dla pływaków i triathlonistów

Pływasz wyczynowo, a może jesteś zaawansowanym amatorem? Pamiętaj o odpowiednim odżywianiu i suplementacji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór suplementów diety dla pływaków oraz osób uprawiających triathlon. Są to produkty najwyższej jakości, renomowanej marki PowerBar, która cieszy się zaufaniem sportowców na całym świecie. Już teraz sprawdź wszystkie nasze propozycje.

Podkategorie

 • Przed wysiłkiem

  Suplementy diety przed wysiłkiem – najlepszy sposób na dobry trening

  Uprawianie jakiegokolwiek sportu, zwłaszcza wydolnościowego, to duże obciążenie dla organizmu. Nie każdy może sobie pozwolić na to, aby zjeść pełnowartościowy posiłek i przystąpić do treningu z odpowiednią ilością energii. Jeśli trenujesz np. bezpośrednio po pracy, to z pewnością regularnie doświadczasz problemu gwałtownego spadku sił, przez co masz trudności z utrzymaniem tempa. Znamy rozwiązanie. Sprawdź suplementy diety przed wysiłkiem dostępne w naszym sklepie internetowym.

 • Podczas wysiłku

  Suplementy diety podczas wysiłku – gdy czujesz, że już nie możesz

  Nie ma na świecie sportowca, który byłby w stanie zrobić pełnowartościowy trening czy tym bardziej ukończyć zawody bez choć jednej chwili zwątpienia, czyli tzw. „odcięcia prądu”. To normalna reakcja organizmu na wytężony wysiłek fizyczny. Gdy nie ma czasu na odpoczynek, z pomocą przychodzą suplementy diety podczas wysiłku, które kupisz w naszym sklepie internetowym. Każdy z tych produktów znacząco podniesie komfort Twojego treningu i pozwoli maksymalnie wykorzystać rezerwy organizmu.

 • Po wysiłku

  Suplementy diety po wysiłku – nie daj się zmęczeniu!

  Każdy trening, nawet standardowy, poza cyklem przygotowawczym do startu w zawodach, to duże obciążenie dla organizmu. Jeśli dajesz z siebie wszystko, to dobrze wiesz, jak trudne są pierwsze minuty po zakończeniu treningu. Nie ma się siły dosłownie na nic, nawet przebranie i powrót do domu. W ten sposób skrajnie zmęczony organizm daje Ci znać, że brakuje mu cennych mikro- i makroelementów, które możesz łatwo uzupełnić sięgając po jeden z rekomendowanych przez nas suplementów diety po wysiłku. Sprawdź, jakie produkty z tej kategorii znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. 

 • Suplementy

  Suplementy – wejdź na wyższy poziom treningu

  Suplementy diety to nie tylko witaminy i minerały przyjmowane w celu uzupełnienia niedoborów żywieniowych. Przede wszystkim są to zbilansowane produkty spożywcze dedykowane osobom aktywnym fizycznie, które chcą zadbać o swój organizm, zapewnić mu optymalne warunki w trakcie wysiłku i szybciej wrócić do formy po ciężkim treningu. Szeroki wybór suplementów, nie tylko dla osób uprawiających pływanie czy triathlon, znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

  Czym są suplementy?

  Suplementy to produkty spożywcze, które dostarczają określonych składników odżywczych. Ich skład jest skrupulatnie dobierany pod kątem konkretnych potrzeb – można tutaj dokonać podziału na suplementy dla osób mających różnego rodzaju problemy zdrowotne, będących na diecie redukcyjnej czy wreszcie dla sportowców.

  Suplementy pozwalają błyskawicznie uzupełnić ewentualne niedobory witamin, związków organicznych i składników odżywczych, co jest szczególnie ważne przed, w trakcie i po treningu. Sięgając po suplementy możesz zmniejszyć ryzyko kontuzji, szybciej się zregenerować, a także osiągnąć lepsze wyniki bez narażania organizmu na przeciążenie czy wystąpienie niedoborów żywieniowych.

  Warto również wspomnieć o suplementach dedykowanych osobom uprawiającym sport na poziomie profesjonalnym czy półprofesjonalnym, które sięgają po takie produkty w celu np. pobudzenia się, przetrwania kryzysu w trakcie treningu/zawodów czy uniknięcia odwodnienia.

  Sprawdź suplementy dostępne w Strefie Pływania

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości suplementy diety renomowanej amerykańskiej marki PowerBar. Są to produkty cenione zarówno przez wyczynowych sportowców, jak i ambitnych amatorów.

  Nasza oferta obejmuje m.in. popularne shoty kofeinowe, idealne dla osób, które nie chcą spożywać węglowodanów w czasie treningu, shoty magnezowe, szybko redukujące zmęczenie i minimalizujące ryzyko kontuzji mięśniowych czy shoty z L-karnityną, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, umożliwiając zamianę zapasów tłuszczu w czystą energię.

  Już teraz zapoznaj się z całą ofertą suplementów diety dla sportowców dostępnych w sklepie internetowym Strefy Pływania.

 • Odżywki białkowe
 • Batony proteinowe

  Batony proteinowe – świetne uzupełnienie zbilansowanej diety

  Cykle treningowe mają to do siebie, że wymagają stosowania rygorystycznej diety. Nie zawsze jednak mamy możliwość uzupełnienia składników odżywczych – zwłaszcza podczas, przed lub tuż po treningu. Dlatego zostały stworzone suplementy diety dla sportowców, którzy chcą zadbać o dostarczanie organizmowi niezbędnych produktów w bardzo dobrze przyswajalnej formie. Idealnym przykładem są batony proteinowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

 • Napoje regeneracyjne

  Napoje regeneracyjne – prosty sposób na powrót do formy

  Koniec treningu, a Ty nie masz nawet siły, żeby się przebrać i wziąć prysznic? Dobrze to znamy. Uczciwie przepracowany czas treningowy stanowi olbrzymie obciążenie dla organizmu, czego efektem jest tzw. zjazd energetyczny. Jest sposób, aby bardzo szybko wrócić do formy i przyspieszyć regenerację, co minimalizuje również ryzyko kontuzji. Sięgnij po napoje regeneracyjne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego i poczuj różnicę!

 • Napoje izotoniczne

  Napoje izotoniczne – najlepsza forma nawadniania organizmu

  Ludzkie ciało w 70 procentach składa się z wody. Paradoksalnie jednak to nie zwykła woda ma najlepsze właściwości nawadniające i gaszące pragnienie. Pod tym względem bezkonkurencyjne są wysokiej jakości napoje izotoniczne, które kupisz w naszym sklepie internetowym. To naturalna propozycja dla każdego, kto uprawia sport – czy to wyczynowo, czy amatorsko, a w dodatku chce zapewnić swojemu organizmowi optymalne warunki do intensywnego treningu.

 • Elektrolity

  Elektrolity – nie dopuść do odwodnienia organizmu!

  Czy wiesz, że w trakcie wytężonego treningu, np. biegowego, pływackiego czy na siłowni, możesz stracić od 6 do nawet 8 litrów wody? Wraz z płynami z organizmu „wyparowują” elektrolity, co zaburza całą gospodarkę mineralną. Grozi to odwodnieniem, zmniejsza wydolność organizmu, a także zwiększa ryzyko doznania kontuzji mięśniowych. Jest na to sposób: sięgnij po odpowiednio dobrane elektrolity, które kupisz w naszym sklepie internetowym.

 • Batony energetyczne

  Batony energetyczne – smaczny sposób na szybki zastrzyk energii

  Biegasz? Pływasz? Jeździsz na rowerze? A może uprawiasz triathlon? Nie wiemy oczywiście, jaka jest Twoja ulubiona forma aktywności fizycznej. Wiemy natomiast, że jeśli traktujesz sport poważnie, to na pewno wielokrotnie doświadczyłeś zjawiska „odcięcia prądu” w trakcie treningu. To skutek gwałtownego spadku poziomu cukru we krwi i wystąpienia niedoborów mineralnych. Możesz temu łatwo zaradzić sięgając po batony energetyczne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

 • Żele energetyczne

  Żele energetyczne – świetny sposób na natychmiastowy zastrzyk energii

  Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest prawidłowa suplementacja połączona ze świadomym odżywianiem. Nawet najcięższy trening niewiele Ci da, jeśli nie dostarczysz organizmowi niezbędnych składników mineralnych, białka i węglowodanów. Przyjmowanie suplementów może być łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy, że sięgniesz po żele energetyczne, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, dlaczego warto je wypróbować.

 • Akcesoria

Suplementy diety pełnią bardzo ważną rolę w życiu pływaków, triathlonistów i osób uprawiających wszelkie inne dyscypliny sportu. Wzmożony wysiłek fizyczny stanowi olbrzymie obciążenie dla organizmu, powodując deficyty energetyczne i mineralne. To dlatego po treningu czujesz skrajne wyczerpanie, a w trakcie intensywnego pływania, biegu czy jazdy na rowerze łapią Cię skurcze i „odcina Ci prąd”.

Sięgając po produkty spożywcze do suplementacji znacząco zwiększysz swoją wydolność i zaczniesz osiągać lepsze rezultaty treningowe. Nie jest to oczywiście żaden magiczny sposób na zastąpienie ciężkiego treningu. Nie ma tutaj również mowy o jakimkolwiek dopingu. Oferowane przez nas produkty są w pełni legalne, nie zawierają żadnych niedozwolonych substancji i mogą być bezpiecznie stosowane również przez osoby biorące udział w oficjalnych zawodach sportowych.

W sklepie internetowym strefaplywania.pl kupisz m.in. elektrolity w płynie, naturalne batony energetyczne, pyszne żelki energetyczne, napoje izotoniczne, odżywki białkowe, napoje regeneracyjne czy batony proteinowe. Aby ułatwić Ci zrobienie zakupów zgodnie z ułożonym planem suplementacji, podzieliliśmy dostępne produkty na te do stosowania przed, w trakcie i po treningu.

Suplementacja jest podstawą efektywnego treningu pływackiego, biegowego, rowerowego i każdego innego sportu wydolnościowego. Szybko się przekonasz, że dzięki wysokiej jakości suplementom diety jakość Twojego treningu znacząco wzrosła. Wolniejsze zmęczenie, szybsza regeneracja, rzadsze spadki wydolności, a w konsekwencji wyższa satysfakcja z uprawiania sportu – to korzyści, których nie możesz zbagatelizować.

Sprawdź wszystkie produkty z kategorii suplementacji dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają pod względem czy to wygody przyjmowania, składu czy zastosowania. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, to skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych wskazówek. Zajrzyj też na nasz blog, na którym znajdziesz artykuł dokładnie opisujący korzyści z suplementacji oraz przybliżający wybrane produkty marki PowerBar.