Filtruj według
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Cena
Filtruj

Płetwy

Płetwy – na basen i do snorkelingu

Płetwy do pływania to bardzo popularne akcesoria pływackie, które kupisz w naszym sklepie internetowym. W Strefie Pływania oferujemy płetwy dla dorosłych i dzieci, w szerokim wyborze rozmiarów oraz cenionych producentów – AQUAWAVE, Speedo i Arena. Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz płetwy dla siebie.

Płetwy treningowe

Płetwy treningowe, nazywane również płetwami krótkimi, to bardzo dobra propozycja dla osób, które są na etapie doskonalenia techniki pływania. Jeśli intensywnie trenujesz, ale od pewnego czasu zauważasz, że nie robisz już postępów, to koniecznie wypróbuj płetwy.

Płetwy krótkie świetnie sprawdzają się do szlifowania pracy nóg. Dzięki nim szybciej rozbudujesz mięśnie kończyn dolnych, co pozwoli Ci osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Z takich płetw korzystają również wyczynowi pływacy, którzy przygotowują się do startu w zawodach.

Płetwy do pływania dla dzieci

W naszym sklepie internetowym kupisz również płetwy do pływania dla dzieci. To bardzo fajny pomysł na prezent dla pociechy, która właśnie uczy się pływać i musi popracować nad techniką układania nóg w wodzie.

Takie płetwy do pływania bardzo dobrze sprawdzą się również na otwartych wodach, ułatwiając dziecku pływanie w morzu czy w jeziorze – płetwa zwiększa powierzchnię stopy, dzięki czemu efektywność pracy nóg jest jeszcze lepsza.

W Strefie Pływania oferujemy płetwy do pływania dla dzieci w wielu fantazyjnych wariantach kolorystycznych. Na pewno znajdziesz taki model, który przypadnie do gustu Twojej pociesze.

Oczywiście możesz również zaopatrzyć się w płetwy do pływania dla dorosłych, które szczególnie dobrze sprawdzają się podczas treningów pływackich w naturalnych akwenach.

Płetwy do snorkelingu

W Strefie Pływania kupisz również płetwy do snorkelingu, które bardzo ułatwiają uprawianie tej popularnej wodnej aktywności. Jeśli lubisz obserwować podwodne życie przy pomocy maski i fajki, to uzupełnieniem Twojego wyposażenia powinny być właśnie płetwy. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego.