Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Po wysiłku

Suplementy diety po wysiłku – nie daj się zmęczeniu!

Każdy trening, nawet standardowy, poza cyklem przygotowawczym do startu w zawodach, to duże obciążenie dla organizmu. Jeśli dajesz z siebie wszystko, to dobrze wiesz, jak trudne są pierwsze minuty po zakończeniu treningu. Nie ma się siły dosłownie na nic, nawet przebranie i powrót do domu. W ten sposób skrajnie zmęczony organizm daje Ci znać, że brakuje mu cennych mikro- i makroelementów, które możesz łatwo uzupełnić sięgając po jeden z rekomendowanych przez nas suplementów diety po wysiłku. Sprawdź, jakie produkty z tej kategorii znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Napoje regeneracyjne

Napoje regeneracyjne to wygodny i szybki sposób na to, aby poradzić sobie z najgorszą fazą zmęczenia po treningu. Są dostępne w formie proszku do samodzielnego sporządzenia roztworu – wystarczy przelać go do bidonu i zabrać ze sobą na siłownię, na basen czy na trening biegowy.

Napój regeneracyjny zawiera nie tylko węglowodany, ale także białka, witaminy i składniki mineralne, które pozwolą Ci szybko się zregenerować, pozbyć uczucia skrajnego zmęczenia i tym samym utrzymać motywację do kontynuowania wysiłku fizycznego. Bardzo ważną funkcją napoju jest uzupełnienie niedoborów mineralnych i odżywczych organizmu, co minimalizuje ryzyko doznania kontuzji czy kłopotliwych i bolesnych mikrourazów.

Batony proteinowe

Batony proteinowe to bardzo popularne suplementy diety, po które można sięgać zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po wysiłku. Dzięki wysokiej zawartości białka stanowią doskonałe uzupełnienie diety treningowej. To świetny wybór w sytuacji, gdy czujesz, że nie masz już siły, a nie możesz też zjeść pełnoprawnego posiłku. Smaczny baton proteinowy pomoże Ci przetrwać ten trudny czas, dokończyć trening lub szybciej się zregenerować po ostrym wysiłku.

Suplementy po wysiłku od PowerBar - postaw na sprawdzoną jakość

Zespół Strefy Pływania rekomenduje suplementy diety po wysiłku renomowanej marki PowerBar, cieszącej się doskonałą opinią w świecie wyczynowego sportu.

Suplementy po wysiłku PowerBar to najwyższa jakość produktu, świetny smak, a przede wszystkim dobry, zbilansowany skład, w którym nie znajdziesz żadnych zakazanych substancji dopingujących. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena tych suplementów.

Już teraz sprawdź wszystkie propozycje z kategorii suplementów diety po wysiłku i wybierz produkty dla siebie, które pozwolą Ci dużo szybciej wrócić do formy po treningu czy udziale zawodach.