Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Wiosełka

Wiosełka do pływania – zwiększ efektywność treningu

Wiosełka pływackie to specyficzne akcesoria, po które najczęściej sięgają osoby ambitnie doskonalące technikę lub przygotowujące się do startu w zawodach. Jesteś w tej grupie? W takim razie już teraz sprawdź naszą ofertę wiosełek treningowych.

Czym są wiosełka pływackie?

Wiosełka pływackie można – oczywiście zachowując wszelkie proporcje – porównać do płetw pływackich. Różnica polega na tym, że te pierwsze zakładamy na dłonie. Po co? Aby z jednej strony utrudnić sobie zadanie podczas pływania, a z drugiej pomóc sobie w doskonaleniu techniki.

Choć wiosełka pływackie przypominają akcesoria do nauki pływania, to w rzeczywistości korzystają z nich przede wszystkim osoby potrafiące doskonale pływać – włącznie z wyczynowymi sportowcami. Takie wiosełka stanowią jeden z podstawowych elementów treningu pływackiego.

Dlaczego warto zainwestować w wiosełka treningowe?

Jeśli masz ambicję bycia jeszcze lepszym pływakiem, startujesz lub chcesz startować w zawodach i dobrze się do nich przygotować, to wiosełka treningowe są Ci właściwie niezbędne.

Wiosełka przede wszystkim stawiają większy opór w wodzie. Dzięki temu Twoje ciało musi wykonać cięższą pracę, co w naturalny sposób sprzyja rozbudowie masy mięśniowej – szczególnie mięśni ramion, klatki piersiowej i obręczy barkowej.

Dodatkowo wiosełka niejako wymuszają prawidłowe ułożenie rąk i dłoni w trakcie pływania, głównie w stylu dowolnym – właśnie dlatego stanowią tak ważne akcesorium podczas treningu pływackiego.

Również dla początkujących

Wiosełka pływackie nie są propozycją jedynie dla osób, które świetnie pływają. Mogą z nich korzystać również początkujący, dla których będzie to duże wsparcie na etapie szlifowania techniki ulubionego stylu.

Sprawdź całą ofertę wiosełek pływackich dostępnych w naszym sklepie internetowym. Kupisz u nas markowe wiosełka treningowe niemieckiej Areny lub australijskiego Speedo, co daje pewność wyboru produktu z wysokiej półki.

Wiosełka pływackie są dostępne w szerokim wyborze rozmiarów oraz wariantów kolorystycznych.

Wiosełka Speedo AQUA GLOVE

89,00 zł
-10%

Wiosełka Speedo Tech Paddle

99,99 zł
-10%