Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Batony energetyczne

Batony energetyczne – smaczny sposób na szybki zastrzyk energii

Biegasz? Pływasz? Jeździsz na rowerze? A może uprawiasz triathlon? Nie wiemy oczywiście, jaka jest Twoja ulubiona forma aktywności fizycznej. Wiemy natomiast, że jeśli traktujesz sport poważnie, to na pewno wielokrotnie doświadczyłeś zjawiska „odcięcia prądu” w trakcie treningu. To skutek gwałtownego spadku poziomu cukru we krwi i wystąpienia niedoborów mineralnych. Możesz temu łatwo zaradzić sięgając po batony energetyczne, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Baton energetyczny to świetny wybór dla każdego, kto intensywnie trenuje i chce stale podnosić sobie poprzeczkę. Często jest tak, że choć wiemy, że możemy jeszcze docisnąć, to organizm mówi stop – a przyczyną jest gwałtowny spadek węglowodanów, czyli po prostu brak energii. Receptą na ten typowy problem może być zjedzenie batonu energetycznego: smacznego, wartościowego suplementu diety.

Batony energetyczne sprawdzają się nie tylko w trakcie, ale również przed i po treningu. To bardzo dobra przekąska dla osób, które np. trenują bezpośrednio po pracy i nie mają czasu na zjedzenie pełnoprawnego posiłku. Baton dostarczy Ci odpowiedniej dawki węglowodanów i ułatwi rzetelne zrealizowanie całego planu treningowego.

Podstawowym celem suplementacji przy pomocy batonów energetycznych jest jednak utrzymanie wysokiej wydolności organizmu w trakcie wytężonego wysiłku fizycznego. Mamy na myśli nie tylko trening, ale też branie udziału w zawodach. Większość wyczynowych sportowców uprawiających dyscypliny kondycyjne, szczególnie triathlon czy jazdę na rowerze, sięga po batony energetyczne, które momentalnie dodają sił i pozwalają przezwyciężyć kryzysy pojawiające się na trasie.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz batony energetyczne renomowanej marki PowerBar, jednego z najbardziej cenionych producentów suplementów diety dla sportowców na świecie. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie marka PowerBar jako pierwsza wprowadziła na rynek baton energetyczny (węglowodanowy) – miało to miejsce w 1986 roku.

Batony energetyczne są bardzo wygodne w jedzeniu, zajmują mało miejsca, są łatwo przyswajane przez organizm, dlatego szybko eliminują uczucie głodu i błyskawicznie dostarczają energii niezbędnej w trakcie lub po wysiłku fizycznym.

Już teraz sprawdź batony dostępne w naszym sklepie internetowym (wiele atrakcyjnych wariantów smakowych, np. czekoladowy z płatkami owsianymi i masą owocową) i wybierz najlepsze produkty dla siebie.