Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Stroje startowe

Stroje do pływania dla kobiet muszą spełniać dokładnie te same kryteria, co modele dla mężczyzn. Oczekujemy od nich idealnego dopasowania do sylwetki, nowoczesnej technologii szwów, która ułatwia utrzymanie się pod wodą, a także maksymalnego komfortu noszenia.

Damskie stroje startowe: czuj się komfortowo i pływaj szybciej!

Wszystkie te kryteria spełniają stroje pływackie, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Mamy modele strojów startowych dla pań preferujących pływanie w basenie, jak i na otwartych wodach. Koniecznie sprawdź wszystkie propozycje i dobierz taki strój pływacki, jaki najlepiej wpisuje się w Twój styl pływania oraz ambicje sportowe.

Sportowy strój kąpielowy? Tylko FINA APROOVED

FINA, czyli Światowa Federacja Pływacka, regularnie kontroluje dostarczane jej stroje startowe, aby dopuszczać je do użytku w profesjonalnych zawodach. Jeśli strój spełnia rygorystyczne przepisy, otrzymuje aprobatę organizacji – jest to najlepszy i najbardziej wiarygodny znak jakości. Wybierając strój startowy z dopiskiem „FINA APROOVED” możesz być pewna, że kupujesz produkt najwyższej jakości, dający Ci przewagę nad innymi zawodniczkami, ale jednocześnie nadal umożliwiający rywalizację fair play.

W naszym sklepie internetowym oferujemy stroje pływackie damskie zatwierdzone przez FINA, wyprodukowane przez renomowaną markę Arena. Doskonałym przykładem będzie tutaj model W PWSKIN Carbon Air2, który jest jednym z naszych hitów sprzedaży. To zaawansowany pływacki strój startowy zbudowany z jednego kawałka karbonowego materiału. Jest niezwykle lekki, perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, dając Ci uczucie „drugiej skóry”. Poprawia wyniki, zmniejsza opory i zmęczenie, ułatwia utrzymanie ciała pod wodą niezależnie od tego, jaki styl pływacki preferujesz. Zapewnia dużą swobodę ruchów, a przy tym naprawdę świetnie wygląda. No i oczywiście został zatwierdzony przez FINA.

Jeśli szukasz stroju startowego do pływania na otwartych wodach, to koniecznie sprawdź strój techniczny W PWSKIN R-EVO+ marki Arena, który jest najlepszym strojem pływackim typu open water na świecie. Zapewnia nie tylko opływowość, komfort i świetne dopasowanie do ciała, ale także skutecznie chroni przed wychłodzeniem. To wybór dla bezkompromisowych pływaczek.

Uniwersalnym strojem na basen, który także poprawi Twoje wyniki i zapewni Ci jeszcze większą satysfakcję z treningu czy udziału w zawodach jest W PWSKIN R-EVO ONE. Został uszyty z jednego kawałka materiału, nie posiada bocznych szwów, co zwiększa komfort i zapewnia bardzo wysoką trwałość. To inwestycja na długi czas dla każdej ambitnej amatorki pływania.