Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Napoje regeneracyjne

Napoje regeneracyjne – prosty sposób na powrót do formy

Koniec treningu, a Ty nie masz nawet siły, żeby się przebrać i wziąć prysznic? Dobrze to znamy. Uczciwie przepracowany czas treningowy stanowi olbrzymie obciążenie dla organizmu, czego efektem jest tzw. zjazd energetyczny. Jest sposób, aby bardzo szybko wrócić do formy i przyspieszyć regenerację, co minimalizuje również ryzyko kontuzji. Sięgnij po napoje regeneracyjne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego i poczuj różnicę!

Czym są napoje regeneracyjne?

Napoje regeneracyjne to suplementy diety w formie proszku do samodzielnego sporządzenia roztworu z wodą. Rekomendujemy napoje renomowanej marki PowerBar, które zyskały uznanie zawodowych sportowców i ambitnych amatorów na całym świecie.

Napoje regeneracyjne znacząco przyspieszają proces regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym – na przykład treningu, ale też zawodach sportowych. Zmuszając swoje ciało do wytężonej pracy pobudzasz proces pocenia, który zapobiega przegrzaniu. Skutkiem ubocznym jest utrata ogromnych ilości makro- i mikroelementów, a także spalenie węglowodanów.

To dlatego już pod koniec treningu czujesz, że brakuje Ci sił. Skrajne zmęczenie jest nie tylko nieprzyjemne, ale również grozi nabawieniem się kontuzji, odwodnieniem oraz ma negatywny wpływ na motywację.

Właśnie dlatego po wysiłku warto sięgnąć po napój regeneracyjny, najlepiej z oferty marki PowerBar. Przykładem takiego napoju jest PowerBar Recovery Active, zawierający odpowiednią ilość węglowodanów oraz 3 rodzaje białek, dodatkowo wzbogacony o 10 witamin i 3 składniki mineralne.

Napój regeneracyjny pozwoli Ci szybciej wrócić do siebie po ostrym wysiłku fizycznym, zapomnieć o zmęczeniu i nie stracić głodu treningowego. To suplement wysokiej jakości, bardzo wygodny w przyjmowaniu, który możesz mieć zawsze przy sobie – na przykład w torbie, w szafce czy w samochodzie. Stanowi dodatek do diety, pozwalając Ci przetrwać trudny czas przed zjedzeniem pełnowartościowego posiłku – zwłaszcza, jeśli nie masz na to czasu bezpośrednio po treningu.

Napoje regeneracyjne PowerBar to znakomity wybór z uwagi na bardzo dobry skład, wydajność, a tym samym korzystną cenę. Nie zawierają zakazanych substancji dopingujących. Rekomendujemy je m.in. osobom uprawiającym pływanie, triathlon, bieganie, jazdę na rowerze czy ćwiczącym na siłowni.

Już teraz sprawdź napoje regeneracyjne PowerBar dostępne w naszym sklepie internetowym i przekonaj się, jak łatwo możesz wrócić do formy po ciężkim wysiłku.