Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Batony proteinowe

Batony proteinowe – świetne uzupełnienie zbilansowanej diety

Cykle treningowe mają to do siebie, że wymagają stosowania rygorystycznej diety. Nie zawsze jednak mamy możliwość uzupełnienia składników odżywczych – zwłaszcza podczas, przed lub tuż po treningu. Dlatego zostały stworzone suplementy diety dla sportowców, którzy chcą zadbać o dostarczanie organizmowi niezbędnych produktów w bardzo dobrze przyswajalnej formie. Idealnym przykładem są batony proteinowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Baton proteinowy, jak sama nazwa wskazuje, jest źródłem dużej ilości białka. Jest ono niezbędne w każdym cyklu treningowym, przyczyniając się do szybszego budowania masy mięśniowej, a także dostarczając organizmowi energii do dalszego wytężonego wysiłku.

Po batony proteinowe najczęściej sięgają osoby, które uprawiają sport wyczynowo lub są zaawansowanymi amatorami. W trakcie treningu nie ma czasu na to, aby zjeść pełnowartościowy posiłek. Byłoby to wręcz problematyczne z uwagi na obciążenie żołądka i ryzyko wystąpienia szybkiego wyrzutu cukru, a następnie gwałtownego spadku jego poziomu we krwi. O wiele lepszym wyborem są więc suplementy diety dla sportowców, w tym oferowane w naszym sklepie batony proteinowe.

Strefa Pływania rekomenduje batony renomowanej marki PowerBar, która jest ceniona przez zawodowców i amatorów na całym świecie. W naszym sklepie internetowym kupisz batony w wielu wariantach smakowych, dostarczające odpowiedniej dawki białka i innych cennych składników odżywczych. Co ważne, batony są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego mogą stanowić bazę dla Twojego efektywnego treningu nawet wtedy, gdy dysponujesz ograniczonym budżetem na suplementację.

Do najważniejszych zalet batonów proteinowych zaliczymy: niewielki rozmiar (spokojnie mieszczą się w kieszeni czy w małym plecaku), łatwość zjedzenia (możesz sięgnąć po baton nie przerywając treningu), a także bardzo dobry smak, dzięki czemu taka forma suplementacji jest nie tylko efektywna, ale też daje sporo przyjemności.

Batony proteinowe PowerBar rekomendujemy wszystkim osobom uprawiającym sport, w szczególności będącym na etapie budowania lub stabilizowania masy mięśniowej. To super wybór na siłownię, do klubu fitness, ale też na dowolny inny trening, kiedy czujesz, że Twój organizm potrzebuje szybkiego zastrzyku energii.

Już teraz sprawdź wszystkie batony proteinowe PowerBar dostępne w naszym sklepie internetowym i wybierz zdrową, wartościową przekąskę dla siebie!