Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Cena
Filtruj

Suplementy

Suplementy – wejdź na wyższy poziom treningu

Suplementy diety to nie tylko witaminy i minerały przyjmowane w celu uzupełnienia niedoborów żywieniowych. Przede wszystkim są to zbilansowane produkty spożywcze dedykowane osobom aktywnym fizycznie, które chcą zadbać o swój organizm, zapewnić mu optymalne warunki w trakcie wysiłku i szybciej wrócić do formy po ciężkim treningu. Szeroki wybór suplementów, nie tylko dla osób uprawiających pływanie czy triathlon, znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Czym są suplementy?

Suplementy to produkty spożywcze, które dostarczają określonych składników odżywczych. Ich skład jest skrupulatnie dobierany pod kątem konkretnych potrzeb – można tutaj dokonać podziału na suplementy dla osób mających różnego rodzaju problemy zdrowotne, będących na diecie redukcyjnej czy wreszcie dla sportowców.

Suplementy pozwalają błyskawicznie uzupełnić ewentualne niedobory witamin, związków organicznych i składników odżywczych, co jest szczególnie ważne przed, w trakcie i po treningu. Sięgając po suplementy możesz zmniejszyć ryzyko kontuzji, szybciej się zregenerować, a także osiągnąć lepsze wyniki bez narażania organizmu na przeciążenie czy wystąpienie niedoborów żywieniowych.

Warto również wspomnieć o suplementach dedykowanych osobom uprawiającym sport na poziomie profesjonalnym czy półprofesjonalnym, które sięgają po takie produkty w celu np. pobudzenia się, przetrwania kryzysu w trakcie treningu/zawodów czy uniknięcia odwodnienia.

Sprawdź suplementy dostępne w Strefie Pływania

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości suplementy diety renomowanej amerykańskiej marki PowerBar. Są to produkty cenione zarówno przez wyczynowych sportowców, jak i ambitnych amatorów.

Nasza oferta obejmuje m.in. popularne shoty kofeinowe, idealne dla osób, które nie chcą spożywać węglowodanów w czasie treningu, shoty magnezowe, szybko redukujące zmęczenie i minimalizujące ryzyko kontuzji mięśniowych czy shoty z L-karnityną, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, umożliwiając zamianę zapasów tłuszczu w czystą energię.

Już teraz zapoznaj się z całą ofertą suplementów diety dla sportowców dostępnych w sklepie internetowym Strefy Pływania.