Filtruj według
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Cena
Filtruj

Stroje treningowe

Nowoczesne stroje do pływania powinny w pierwszej kolejności zapewniać maksymalny komfort. Dlatego producenci od dawna pracują nad udoskonalaniem swoich technologii, dzięki czemu zarówno stroje startowe, jak i stroje triatlonowe czy treningowe sprawiają wrażenie „drugiej skóry”. Są ściśle dopasowane do ciała, ale nie uciskają, zmniejszają opory i tym samym pozwalają osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Męskie stroje treningowe do pływania: wygoda i lepsze wyniki!

W naszym sklepie z artykułami pływackimi znajdziesz stroje na basen dla mężczyzn w różnych rozmiarach i krojach. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej sylwetki, stopnia zaawansowania czy po prostu preferencji.

Czym charakteryzują się markowe stroje startowe i treningowe?

Wiele osób nadal uważa, że stroje pływackie to po prostu slipy, szorty, ewentualnie bokserki. Jednak ci, którym zależy na większej efektywności treningu, a także maksymalnym komforcie podczas pokonywania kolejnych długości basenu, doskonale wiedzą, że szczegóły mają znaczenie. Najlepsi producenci odpowiadają na potrzeby wymagających pływaków dostarczając im zaawansowane stroje pływackie, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w basenie, jak i na otwartych wodach. Do kategorii tych drugich zaliczymy stroje triathlonowe, szalenie popularne, bezkompromisowe pod względem jakości wykonania.

Najbardziej charakterystyczną cechą sportowych strojów kąpielowych jest to, że po założeniu praktycznie nie czuć ich na ciele. Jest to ważne z punktu widzenia osób, które walczą o każdą setną sekundy, chcą stale podnosić sobie poprzeczkę i bić życiowe rekordy oraz dobrze przygotować się do zawodów.

Technologie, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla wyczynowych pływaków, obecnie są dostępne dla amatorów pływania, którzy traktują uprawianie tego pięknego sportu poważnie. Dobry pływacki strój startowy ułatwia utrzymanie ciała pod powierzchnią wody, co przekłada się na szybsze pływanie, mniejsze zmęczenie oraz oczywiście lepsze rezultaty.

Jakie stroje na basen kupisz w naszym sklepie?

Oferujemy stroje triathlonowe i stroje pływackie męskie w najróżniejszych wariantach kolorystycznych oraz krojach. Wolisz bokserki pływackie czy może klasyczne kąpielówki? Jeśli bokserki, to krótkie czy do kolan? Bez względu na Twoje preferencje na pewno znajdziesz odpowiedni model w naszym sklepie. Posiadamy stroje startowe i treningowe w szerokim wyborze rozmiarów renomowanej marki Arena. Sprawdź wszystkie propozycje korzystając z wygodnej opcji filtrowania wyników wyszukiwania.