Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Worki

Worki na basen – praktyczna alternatywa dla plecaka czy torby

To jasne, że najlepiej do przenoszenia sprzętu pływackiego nadają się plecaki oraz torby basenowe. Oferują największą pojemność, mają mnóstwo praktycznych kieszonek itd. Nie każdy jednak tego potrzebuje. Jeśli na trening czy nad wodę zabierasz tylko kilka rzeczy na zmianę, ręcznik, czepek, okularki i ewentualnie klapki, to w zupełności wystarczający może się okazać worek pływacki. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór worków na basen. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy.

Dlaczego worek?

Worki na basen to niepozorne, a jednak super praktyczne wyposażenie każdej osoby, która kocha pływanie i regularnie je uprawia. Wybierając się na basen nie zawsze musimy zabierać ze sobą pełno sprzętu czy rzeczy na zmianę – zwłaszcza latem. Wiele osób wychodzi z domu już mając na sobie strój kąpielowy, dlatego potrzebuje tylko kilku suchych ubrań i podstawowych akcesoriów pływackich.

Worek spokojnie to wszystko pomieści. Jego atutem jest również to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i praktycznie mieści się w kieszeni. Jest przy tym lekki, co docenią osoby, które na basen chodzą pieszo czy dojeżdżają rowerem i nie uśmiecha się im dźwigać ciężkiej torby lub plecaka z pełnym wyposażeniem.

Worki na basen zapewniają przy tym podstawową ochronę przed wilgocią oraz mogą mieć bezpośredni kontakt z mokrymi rzeczami – dzięki temu nie ma potrzeby np. zawijania stroju kąpielowego w foliową torebkę.

Worek przyda się nie tylko na basenie

Worki basenowe to uniwersalny wybór dla osób, które szukają wygodnego sposobu na zabieranie ze sobą kilku drobiazgów – także na siłownię, lekcje tańca, na plażę, spacer z rodziną, trening biegowy, na rower itd. Niepozorny worek może pomieścić naprawdę dużo rzeczy. Istnieje przy tym opcja noszenia go na plecach, na ramieniu czy po prostu w ręce, w zależności od tego, jak jest Ci wygodnie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór worków na basen renomowanych marek Arena oraz Speedo. Worki są dostępne w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

Worek Arena XL MESH BAG

99,99 zł
-10%

Worek Arena Team Sack Allover

119,99 zł
-10%

Worek Arena Team Sack Allover

119,99 zł
-10%

Torba Speedo EQUIP MESH BAG XU

54,00 zł
-10%

Torba Speedo EQUIP MESH BAG XU

59,99 zł
-10%

Torba Speedo EQUIP MESH BAG XU

49,99 zł
-10%

Worek Arena Team Sack Big Logo

99,99 zł
-10%

Worek Arena Team Sack Big Logo

99,99 zł
-10%

Worek Arena Team Sack Allover

99,99 zł
-10%

Torba Speedo Pool Bag

89,00 zł
-10%