Filtruj według
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Cena
Filtruj

Klapki

Klapki męskie na basen

Strefa Pływania prezentuje klapki męskie na basen, czyli obowiązkowy element wyposażenia każdego pływaka. W naszym sklepie internetowym kupisz klapki basenowe dla mężczyzn w szerokim wyborze rozmiarów i wzorów. Dodatkowo oferujemy praktyczne buty do wody, które są niezastąpione podczas kąpieli w morzu czy w jeziorze.

Dlaczego warto zainwestować w porządne klapki męskie na basen?

Klapki pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną. Minimalizują ryzyko poślizgnięcia się na mokrej posadzce, zwłaszcza płytkach, chroniąc również stopy przed bezpośrednim kontaktem z powierzchnią, na której mogą znajdować się różnego rodzaju drobnoustroje – z czego chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę. Wielu panów nosi też klapki basenowe rekreacyjnie, na przykład na plaży, po hotelu czy podczas bliskich spacerów na wakacjach. Stąd obserwujemy rosnące zainteresowanie markowymi i efektownymi pod względem designu klapkami, które są szczególnie chętnie wybierane przez klientów naszego sklepu internetowego. Jeśli obecnie zabierasz na basen swoje stare, zużyte klapki, to pewnie sam wiesz, że czas na zmianę. Zadbaj o bezpieczeństwo, komfort, estetyczny wygląd, ale też o higienę i zainwestuj w porządne klapki męskie na basen, których duży wybór znajdziesz w Strefie Pływania.

Wybierz klapki dla siebie

W naszym sklepie internetowym oferujemy markowe klapki basenowe takich producentów, jak niemiecka Arena czy australijskie Speedo. Są to produkty, których jakości możesz zaufać w ciemno, wiedząc, że inwestujesz w klapki na lata. Zwróć uwagę na atrakcyjne ceny oraz na aktualne promocje, które powinny Cię dodatkowo zmotywować do zakupu nowych klapek na basen. Strefa Pływania oferuje również męskie buty do wody, które świetnie chronią stopy przed skaleczeniem, obtarciem czy bezpośrednim kontaktem z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Takie buty idealnie sprawdzą się podczas kąpieli w morzu na południu Europy, jak również podczas zabawy czy treningów w jeziorze. Już teraz sprawdź wszystkie propozycje w kategorii klapek męskich na basen, jakie przygotował dla Ciebie zespół Strefy Pływania.

Japonki Arena Flip Flop

69,99 zł
-10%

Japonki Arena Flip Flop

69,99 zł
-10%

Japonki Coqui ZUCCO

119,99 zł
-10%

Japonki Coqui ZUCCO

119,99 zł
-10%

Japonki Coqui ZUCCO

119,99 zł
-10%

Klapki Coqui LOU

99,99 zł
-10%

Klapki Coqui LOU

99,99 zł
-10%

Sandały Coqui NIKO

119,99 zł
-10%

Sandały Coqui NIKO

119,99 zł
-10%

Sandały Coqui NIKO

119,99 zł
-10%

Klapki Coqui SPEEDY

109,99 zł
-10%

Klapki Coqui SPEEDY

109,99 zł
-10%