Triathlon uchodzi za jedną z najbardziej wymagających kondycyjnie dyscyplin sportu. Połączenie pływania, jazdy na rowerze i biegu jest mordercze nawet dla doskonale wytrenowanego organizmu. Ludzkie ciało ma swoje ograniczenia, w których przełamaniu (czy może raczej przesunięciu granicy wytrzymałości) bardzo pomagają specjalistyczne suplementy diety. Warto tutaj wzorować się na najlepszych zawodnikach i podpatrzeć, co stosują w trakcie treningu oraz zawodów. Strefa Pływania rekomenduje swoim klientom suplementy od PowerBar, do których mamy pełne zaufanie. Dokładnie zweryfikowaliśmy ich skład oraz sprawdziliśmy działanie w realnych warunkach treningowych, zanim podjęliśmy decyzję o włączeniu tych produktów do oferty naszego sklepu. Kupisz u nas wszystkie najpopularniejsze suplementy diety PowerBar, których wybór jest na tyle duży, że aby ułatwić Ci zrobienie zakupów przygotowaliśmy ten krótki poradnik. Przyglądamy się w nim poszczególnym grupom suplementów, zgodnie z podziałem na te przed, w trakcie i po wysiłku.

Suplementy PowerBar przed wysiłkiem

Ciężki trening na „głodniaka”? To nie może się udać. Trenując, a tym bardziej biorąc udział w zawodach, musisz dbać o zbilansowaną, wysokoenergetyczną dietę. W przeciwnym razie szybko poczujesz, jak „odcina Ci prąd” i będziesz mógł zapomnieć o dobrym wyniku. Świetnym sposobem na dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki energii, a przy tym uniknięcie nieprzyjemnego efektu pełnego brzucha, jest sięgnięcie po suplementy PowerBar dedykowane spożyciu przed wysiłkiem. Mamy tutaj kilka propozycji:

  • Elektrolity w płynie Electrolyte Drink – ten bardzo wydajny koncentrat ma niską zawartość cukru, naturalny smak, nie zawiera aspartamu, glukozy i glutenu, dostarczając przy tym kluczowych elektrolitów, czyli magnezu i sodu.
  • Shot kofeinowy Caffeine Boost – to bardzo fajny wybór dla osób, które przed treningiem muszą się solidnie pobudzić (np. trenując wcześnie rano). Jeden shot dostarcza aż 200 mg kofeiny.
  • Baton energetyczny Energize Bar Advanced – świetny smak, wzbogacenie o sód i magnez, lekkostrawność – to najważniejsze zalety tego batonu, w którym producent zastosował formułę C2MAX (mieszanka węglowodanów zawierająca odpowiedni stosunek glukozy i fruktozy).

Suplementy PowerBar w trakcie wysiłku

Gdy trenujesz lub rywalizujesz z innymi, to zawsze przychodzą chwile słabości. Nie jest to wyłącznie kwestia psychiki, ale również zupełnie naturalnych niedoborów energetycznych. Chcąc je szybko uzupełnić i nie stracić dystansu lub wypracowanej przewagi, sięgnij po suplement diety przeznaczony do spożycia w trakcie wysiłku. Oto kilka propozycji z oferty PowerBar:

Suplementy PowerBar po wysiłku

Trening skończony? Zawody się udały? Jesteś z siebie zadowolony? Nie zapomnij o nagrodzeniu swojego ciała! Wiele osób popełnia klasyczny błąd polegający na tym, że nie dostarczają organizmowi wymaganej dawki energii i składników odżywczych bezpośrednio po wysiłku. Wskutek tego efektywność treningu jest niższa, mogą też pojawić się drobne kontuzje. Możesz łatwo uniknąć tego typu problemów, jeśli szybko sięgniesz po jeden z rekomendowanych przez nas suplementów diety po wysiłku od PowerBar:

O PowerBar

PowerBar to najbardziej renomowana marka suplementów diety dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, w tym właśnie triathlon. To również światowy lider w produkcji tego typu suplementów. Marka powstała w 1983 roku w Stanach Zjednoczonych. Sponsorowała najważniejsze imprezy sportowe na świecie, w tym wyścig kolarki Tour de France czy Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2000 roku. Produkty PowerBar są przeznaczone nie tylko dla wyczynowców, ale też sportowców-amatorów, którzy intensywnie trenują i szukają organicznego, wartościowego uzupełnienia diety wysokoenergetycznej. Do najważniejszych zalet suplementów PowerBar zaliczymy znakomity skład, innowacyjne rozwiązania dietetyczne oraz realne działanie polegające na zwiększeniu dawki energii wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Już teraz zapoznaj się z całą ofertą suplementów diety PowerBar dostępnych w naszym sklepie internetowym -  https://strefaplywania.pl/78-suplementacja. Wybierz produkty dla siebie, a następnie przetestuj je podczas treningu. Jesteśmy przekonani, że poczujesz różnicę.