Plecak sportowy to must have dla każdej aktywnej osoby. Pływasz, biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz na siłownię – to nie ma wielkiego znaczenia. Musisz mieć rzeczy na zmianę, suplementy diety, wodę lub izotonik, a to wszystko trzeba w czymś pomieścić. Plecak nadaje się do tego idealnie. W sklepie internetowym Strefy Pływania znajdziesz duży wybór plecaków różniących się pojemnością, kolorystyką, wzornictwem i innymi detalami (wszystkie aktualne propozycje są tutaj - https://strefaplywania.pl/47-plecaki-akcesoria). Mamy natomiast swoich faworytów. Przede wszystkim są to plecaki Arena Fastpack 2.2, które znakomicie się sprzedają i mają naszą rekomendację. Lada chwila w sklepie pojawią się też nowości z kolekcji Arena Fastpack 3.0. To dobra okazja, aby przyjrzeć się bliżej propozycjom niemieckiego producenta.

Arena Fastpack – dlaczego polecamy te plecaki?

Niemiecka Arena to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna marka pływacka na świecie. Producent od wielu lat dostarcza nam akcesoria czy stroje dla pływaków, które prezentują najwyższą jakość wykonania. Nie ma przypadku w tym, że ze sprzętu Areny korzystają czołowi zawodnicy, a zaawansowani amatorzy mają do niego wielkie zaufanie i traktują jako pierwszy wybór. Arena ma w swojej ofercie również plecaki, które – co warto podkreślić – nie są zarezerwowane tylko dla pływaków. Na zakup plecaka tej marki śmiało mogą się zdecydować osoby uprawiające dowolny sport, które cenią sobie jakość, wygodę, trwałość, użyteczność oraz bardzo korzystną cenę. Plecaki marki Arena oczywiście szczególnie rekomendujemy osobom uprawiającym pływanie oraz triathlon. Są w 100% przystosowane do przenoszenia w nich mokrych ubrań, rzeczy na zmianę czy różnego rodzaju akcesoriów przydatnych podczas treningu, zawodów etc. Najważniejszym czynnikiem, dla którego zdecydowaliśmy się postawić na plecaki Arena i zaoferować je klientom naszego sklepu internetowego jest jakość. Niemiecki producent nie pozwala sobie na żadne wpadki czy przesadne oszczędności. Jego plecaki są świetnie wykonane, a to przekłada się na trwałość. Wiemy również, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z kupionych plecaków Areny i polecają je swoim znajomym, co stanowi najlepszą rekomendację. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z pływaniem? Zajrzyj do innego artykułu na naszym blogu, w którym wymieniamy TOP 5 rzeczy z kategorii sprzętu pływackiego, w które warto zainwestować na dobry początek.

Plecaki Arena Fastback 2.2 – najchętniej wybierane przez naszych klientów!

Fastback 2.2 to jedna z najlepszych kolekcji plecaków w historii niemieckiej marki. Nasi klienci je pokochali, czemu w ogóle się nie dziwimy. Mamy tutaj do czynienia z plecakami wyróżniającymi się wszechstronnością, doskonałą jakością wykonania, a także rewelacyjną wygodą noszenia. Plecaki Arena Fastback 2.2 są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych (wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym - https://strefaplywania.pl/szukaj?controller=search&s=fastapack+2.2). Każdy z nich jest równie dobrym wyborem dla osoby aktywnej, uprawiającej sport, a przede wszystkim pływanie lub triathlon. Plecak Fastback 2.2 ma pojemność 40 litrów (wymiary 55 cm x 40 cm x 30 cm), dlatego spokojnie zmieścisz w nim wszystko, co jest Ci potrzebne w trakcie i po treningu, a więc ręcznik, strój pływacki, kosmetyki pod prysznic, klapki basenowe czy okularki pływackie. W plecaku znajdziesz bardzo praktyczne rozwiązanie, jakim jest duża komora na mokre ubrania i buty. Nie musisz więc już zwijać rzeczy w kłębek i chować do foliowej torebki. Plecak jest niewrażliwy na wilgoć, dlatego po powrocie do domu wystarczy tylko otworzyć komorę i zostawić do wyschnięcia. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest opcja wykorzystania plecaka w formie szafki. Wystarczy, że zawiesisz go na karabińczyku i możesz zapomnieć o problematycznym przechowywaniu różnych rzeczy np. podczas zawodów triathlonowych. Wspomnijmy także o wzmocnionym dnie, które skutecznie chroni zawartość plecaka przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią.

Arena Fastback 3.0 – nowość, która będzie hitem

Wciąż popularna kolekcja Fastback 2.2 powoli będzie ustępować miejsca nowym propozycjom od Areny. W naszym sklepie internetowym są już dostępne plecaki z najnowszej kolekcji niemieckiego producenta, czyli Fastback 3.0. Plecaki zostały udoskonalone pod kątem jeszcze lepszego wykorzystania dostępnej pojemności. Oczywiście pojawiły się również nowe warianty kolorystyczne i wzory. Coś dla siebie znajdą i kobiety, i mężczyźni, a także młodzi adepci pływania. Wybierając plecak Arena Fastpack, czy to z kolekcji 2.2 czy 3.0, możesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą decyzję. Plecak posłuży Ci przez wiele lat, zarówno podczas wyjścia na trening pływacki, w trakcie zawodów, wakacji, weekendowego wypadu za miasto czy wycieczki rowerowej. Jeśli natomiast nie masz przekonania do zakupu plecaka, to być może rozważ torbę pływacką? To także bardzo wygodne rozwiązanie, o czym więcej piszemy w osobnym artykule na naszym blogu.