Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 269,00 zł

Sezon

Sezon

Aktywne filtry

Okulary treningowe

Okulary treningowe: po pierwsze komfort

Sklep internetowy Strefaplywania.pl prezentuje okulary treningowe, czyli modele przeznaczone dla osób szukających maksymalnego komfortu oraz łatwości zakładania, szczególnie tych preferujących trening pływacki w basenie. W tej kategorii produktów znajdziesz okulary do pływania rekreacyjnego, jak również modele umożliwiające dużo łatwiejsze podnoszenie swoich umiejętności i ćwiczenie techniki pływania. Tradycyjnie rekomendujemy okulary treningowe renomowanej marki Arena, będącej jednym z najbardziej cenionych producentów akcesoriów pływackich na świecie.

Okulary treningowe: co warto o nich wiedzieć?

Okulary treningowe dość istotnie różnią się od modeli startowych, które także oferujemy w naszym sklepie internetowym. Głównie sprowadza się to do konstrukcji, która w przypadku treningówek zapewnia znacznie wyższy komfort noszenia. Tutaj ważniejsza niż skuteczność w ochronie oczu przed wodą jest wygoda użytkowania. Dlatego okulary treningowe często określa się też mianem rekreacyjnych.

Najważniejszą cechą treningowych okularów pływackich jest uniwersalność. Śmiało można ich używać podczas intensywnego treningu, którego celem jest stałe podnoszenie umiejętności, rozwijanie mięśni oraz doskonalenie techniki, jak również do pływania czysto towarzyskiego, rekreacyjnego, relaksującego. Można ich używać na basenach publicznych, w aquaparkach, a także okazjonalnie na otwartych wodach – przede wszystkim w jeziorze. Sprawdzą się również do fitnessu wodnego.

Okulary treningowe charakteryzują się tym, że można je bardzo łatwo dopasować do kształtu głowy i twarzy. Regulowany pasek, elastyczna struktura, silikonowe uszczelnienie wokół oczu – wszystko to powoduje, że nie będzie najmniejszego problemu z założeniem okularów oraz wyregulowaniem ich w taki sposób, aby zapewniały maksymalny komfort nawet podczas długiego, intensywnego treningu pływackiego.

Jakie okulary treningowe wybrać?

Okulary treningowe oferowane w naszym sklepie internetowym są modelami uniwersalnymi pod względem zarówno designu, jak i rozmiaru. Nie musisz się więc martwić tym, że nie będą pasować do Twojej twarzy. Nie ma również znaczenia, czy masz długie czy krótkie włosy – bez problemu wyregulujesz okulary na pasku, aby zapewnić sobie maksymalną wygodę noszenia.

Wybierając okulary treningowe zwróć uwagę przede wszystkim na to, czy będą one odpowiednie do preferowanego przez Ciebie rodzaju aktywności w wodzie. Jeśli szukasz modelu do intensywnego treningu, to z pewnością warto postawić na lekkie okulary gwarantujące skuteczną ochronę oczu przed kontaktem z chlorowaną wodą, jak również przeciwdziałających parowaniu szkieł. Tutaj szczególnie interesująco prezentuje się jeden z naszych bestsellerów, czyli model Air-Soft od Areny.

Okulary treningowe - okulary pływackie, do pływania - nieparujące

Okulary treningowe