Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Sezon

Sezon

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 499,00 zł

Aktywne filtry

Triathlon

Stroje do triathlonu i akcesoria: poprawiaj swoje wyniki

Triathlon, choć jest niezwykle wręcz wymagającą konkurencją, z roku na rok zyskuje na popularności. Obecnie uprawia go kilkadziesiąt tysięcy Polaków i ta liczba stale rośnie. Trudno wskazać inny sport, który dawałby tak wielkie możliwości w zakresie przekraczania własnych barier, hartowania charakteru i pokonywania słabości ludzkiego ciała. Jeśli i Ty trenujesz triathlon, to zadbaj o lepsze wyniki i wyższy komfort inwestując w odpowiedni strój do triathlonu oraz niezbędne akcesoria. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Pianki do triathlonu

Pianka do pływania na triathlon jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia zawodnika. Zwłaszcza, gdy trenujesz w okresie wiosennym lub jesiennym, kiedy to temperatura wody w jeziorze jest zbyt niska, aby zapewnić Ci oczekiwany komfort. Pianki triathlonowe rozwiązują ten problem od ręki, umożliwiając Ci kontynuowanie treningu na świeżym powietrzu przez większą część roku.

Stroje triathlonowe na trening i zawody

Stroje do triathlonu muszą spełniać szereg kryteriów, aby móc z jednej strony zapewnić zawodnikowi wygodę i warunki do osiągania lepszych rezultatów w pływaniu, a z drugiej spełniać obowiązujące przepisy. Dlatego tutaj zawsze kieruj się tym, czy dany strój startowy do triathlonu został zaaprobowany przez FINA, czyli Światową Federację Pływacką. Jeśli tak, jest to najbardziej wiarygodny znak jakości. Stroje triathlonowe FINA APROOVED są oczywiście dostępne w naszym sklepie internetowym.

Okulary do pływania na triathlon

Strój lub pianka już są, ale nadal nie skompletowałeś całego potrzebnego wyposażenia. W naszym sklepie triathlonowym kupisz również specjalne modele okularów pływackich, które poza doskonałym doleganiem do twarzy, oferują aż dziesięciokrotnie lepszą ochronę przed parowaniem. Dodatkowo chronią przed promieniowaniem UV, co jest wręcz niezbędne w przypadku pływania typu open water. Wybierając okulary do pływania na triathlon nie idź na żadne jakościowe kompromisy. Kup markowy model, który posłuży Ci bardzo długo, zapewni najwyższy komfort zarówno w trakcie treningu, jak i zawodów, a tym samym realnie przyczyni się do osiągania przez Ciebie jeszcze lepszych wyników.

W naszym sklepie triathlonowym kupisz także szereg różnego rodzaju akcesoriów do uprawiania tej pięknej konkurencji, jak chociażby tritopy, trijammery, spray przeciwdziałający parowaniu okularów czy praktyczne etui na gogle. Sprawdź wszystkie propozycje i skompletuj zestaw dla siebie!

Triathlon

Podkategorie