Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pianki męskie

Męskie pianki do pływania: ustanawiaj nowe rekordy

Triathlon czy generalnie pływanie w otwartych akwenach są bardzo wymagającymi dyscyplinami sportu. Nie tylko z uwagi na ogromny wysiłek, ale także długi kontakt z zimną wodą. Zwiększa to ryzyko kontuzji, powoduje skurcze mięśniowe, a tym samym negatywnie wpływa na osiągane wyniki. Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym problemem jest używanie pianki pływackiej. Dzięki niej będzie Ci o wiele cieplej, a także lepiej poradzisz sobie z falą i utrzymaniem prawidłowej pozycji podczas pływania. Męskie pianki do triathlonu są oczywiście dostępne w naszym sklepie internetowym. Przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skompletuj swój zestaw treningowy oraz startowy.

Czy musisz używać pianki do pływania?

Jeśli chcesz osiągać coraz lepsze wyniki podczas treningu, a przede wszystkim mieć szansę w rywalizacji z innymi podczas zawodów, to odpowiedź jest jednoznaczna: tak. Zauważ, że pianki triathlonowe są dziś standardowym wyposażeniem każdego wyczynowego pływaka, ale też amatorów uprawiających pływanie na otwartych wodach. Nie ma w tym oczywiście przypadku i nie jest to tylko „moda”.

Pianki do pływania mają za zadanie chronienie ciała przed niską temperaturą. Musisz wiedzieć, że w wodzie Twój organizm wychładza się kilkakrotnie szybciej niż na powietrzu. Nawet jeśli jesteś wytrenowany, masz świetną kondycję i osiągasz doskonałe wyniki w basenie, to po przepłynięciu kilkunastu kilometrów w jeziorze czy morzu będziesz już odczuwać silne zmęczenie, zaczną Cię łapać skurcze, poczujesz się źle. To może być koniec treningu czy Twoich szans na dobry wynik.

Markowe pianki do pływania sprawdzają się nie tylko podczas uprawiania triathlonu. Są wręcz obowiązkowym elementem wyposażenia każdej osoby, która pływa w otwartych akwenach. Co ciekawe, takie pianki często stosują także pływacy basenowi, zakładając je w celu trenowania techniki przed startem w zawodach.

Jakie pianki do triathlonu kupisz w naszym sklepie internetowym?

Proponujemy pianki do pływania renomowanej firmy Arena, które prezentują bardzo wysoką jakość wykonania, są cenione przez profesjonalistów, a przy tym mieszczą się w rozsądnym budżecie.

Jeśli oczekujesz najwyższego komfortu i genialnych wyników, to postaw na bezkompromisową piankę do pływania Sams Carbon Wetsuit, wykonaną z neoprenu Yamamoto Aerodome i tkaniny z włókna węglowego. Jest ultralekka, świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia lepszą wyporność i nie ogranicza ruchów.

Nieco tańszą, a nadal znakomitą pod względem jakościowym pianką triathlonową jest model Triwetsuit, wykonany w całości z nylonu z dodatkiem neoprenu. Minimalizuje opór wody, ułatwia utrzymanie hydrodynamicznej sylwetki, jest bardzo łatwa w zakładaniu i ściąganiu.

Pianki triathlonowe do pływania - męskie

Pianki męskie