Filtruj według

Cena

Cena

  • 209,00 zł - 1 299,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Aktywne filtry

Arena

M POWERSKIN ST 2.0 JAMMER

Powerskin ST 2.0 to kostium najwyższej jakości. Wytrzymały dziany materiał

gwarantuje mocną kompresję i wytrzymałość w chlorowanej wodzie. Powerskin ST

został stworzony do profesjonalnego pływania i jest  w konkurencyjnej cenie

314,99 zł

Stroje startowe

Męskie stroje startowe

Męskie stroje startowe: czym się kierować przy wyborze?

Startowe stroje pływackie cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Powodem jest oczywiście rosnąca popularność sportów wodnych, przede wszystkim pływania, które jest dostępne dla „przeciętnego Kowalskiego”. Listy uczestników zawodów pływackich na basenie i wodach otwartych z roku na rok się wydłużają, co oznacza, że przybywa osób uprawiających pływanie w sposób zaawansowany, chcących stale poprawiać uzyskiwane wyniki i poprawiać technikę.

Do starty w jakichkolwiek zawodach trzeba się odpowiednio przygotować - nie tylko pod kątem kondycyjnym, ale również sprzętowym. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Kupisz u nas stroje startowe renomowanej marki Arena, w tym modele, które słusznie są uznawane za bezapelacyjnie najlepsze na świecie i wybierane przez wyczynowców.

Na co powinieneś zwrócić uwagę przed zakupem pływackiego stroju startowego?

Najważniejsze jest to, czy dany strój na basen lub wody otwarte został zatwierdzony przez FINA, czyli Światową Federację Pływacką. Jeśli tak, to możesz mieć pewność, że ten strój do pływania jest produktem najwyższej jakości, przeznaczonym dla najbardziej wymagających użytkowników, w tym profesjonalnych pływaków.

FINA nie aprobuje byle czego. Stroje startowe pływackie, które są poddawane ocenie Światowej Federacji Pływackiej, muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe, ale także przyjęte przepisy. Dzięki temu zawodnik może używać danego stroju do pływania bez obaw o dyskwalifikację oraz ze świadomością, że legalnie uzyskuje przewagę nad swoimi konkurentami.

Przykładem takiego stroju jest fantastyczny model M PWSKIN R-EVO+ marki Arena, dostępny w różnych wariantach. Jest to zdecydowanie najlepszy strój startowy na świecie, stworzony specjalnie z myślą o pływakach open water. Łączy optymalną kompresję mięśni z niespotykanym wcześniej komfortem, dosłownie stając się Twoją drugą skórą, zmniejszając opory i zapewniając dostateczną ochronę przed wychłodzeniem. Projekt tego stroju startowego został oczywiście zatwierdzony przez FINA.

Rodzaje strojów startowych do triathlonu i nie tylko

Sportowe stroje kąpielowe dostępne w naszym sklepie internetowym znacząco różnią się między sobą rodzajem materiału, a także konstrukcją, czyli też przeznaczeniem. Jeśli szukasz stroju na basen, to w zupełności wystarczające będą dopasowane spodenki do kolan, które pozwolą Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Z kolei do uprawnia dyscyplin typu open water, rekomendujemy już techniczne stroje startowe pływackie.

Bez względu na to, jakiego męskiego stroju pływackiego potrzebujesz, zawsze stawiaj na produkty wysokiej jakości, renomowanych marek, które posłużą Ci długo i zapewnią optymalne warunki treningowe czy startowe.

Męskie stroje startowe - do pływania - na basen - Arena

Stroje startowe