Arena

W Powerskin Carbon Ultra FBSLOB

Nowy Powerskin Carbon Ultra to najnowszy i najszybszy strój wyścigowy stworzony przez Arena i jest już używany przez najlepszych na świecie pływaków.

1 499,00 zł
Rozmiar
  • UK30
  • UK32
  • UK34
Kolor
  • Dark Grey- Fluo Yellow
Ilość

  Gwarancje

2 lata gwarancji

  Koszty dostawy

Dostawa od 9.99 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot towaru

  Zamówienia

Czas realizacji do 3 dni roboczych

Nowy Powerskin Carbon Ultra to najnowszy i najszybszy strój wyścigowy stworzony przez Arena i jest już używany przez najlepszych na świecie pływaków.

Ten najnowszy dodatek do serii strojów kąpielowych Powerskin Carbon stawia nowe podejście do optymalizacji kształtu ciała pływaka.

Struktura wewnętrzna, którą firma Arena nazywa systemem Ultra-Link w strójze, obejmuje nowy poziom wsparcia i zarządzania ruchem. Posiada dwa unikalne cechy kluczowe: pętla Infinity-Pętla X-Pivot i Panele Kompresyjne .

Nieskończoność-pętla to ciągła taśma, która łączy kluczowe grupy mięśni z żeber do bioder, pomagając zachować optymalną pozycję ciała w wodzie.

X-Pivot to klamra stworzona przez strategicznie umieszczone taśmy, które utrzymuje Twoje dolne ciało i mięśnie rdzenia ściskając jednocześnie pozwalając górnej części ciała swobodnie obracać się. Izolowanie ruchów górnej i dolnej części ciała pomaga poprawić pozycję w wodzie i zwiększyć efektywność.

Panele Ultra-Compression są zaprojektowane do współpracy z zewnętrzną tkaniną w celu zapewnienia dodatkowej kompresji w wyznaczonych obszarach.

Materiał Carbon Ultra-Cage zapewnia lepszą wydajność w porównaniu z poprzednim zakresem węgla, zapewniając dodatkową siłę mięśni i ukierunkowaną kompresję. Materiał zawiera trzy razy więcej węgla niż poprzednie strójy i jest tkany ściśle. Oznacza to, że może dopasować się do Twojego kształtu, ściślej, rozprowadzając ciśnienie w celu uproszczenia ciała.

Materiał: 50% poliamid / 47% elastan / 3% węgiel

Zatwierdzono FINA

2A312/546

Arkusz danych

Przeznaczenie
Woman
Sezon
SS20

Specyficzne kody

ean13
3468335858180
Arena

Jeszcze nikt nie napisał recenzji, Bądź pierwszy.